HOSTİNG AL TÜRKİYE / 0850 532 66 20 - Marka Tescil

MARKA TESCİL PAKETLERİMİZ

Marka Tescil İşlemleri 48 Saatte Online Sorgulamalarda Görünmektedir

Şimdi Mikrofon Sende!

Radyo hosting hizmetleri konusunda sizlere en iyi kalitede , yüksek performanslı sunucularından hizmet sunmaktadır. Kurumsal / Bireysel olarak Radyo sahibi olabilirsiniz.

Marka Tescil

1064 TL

Yıllık

Satın Al
 • 10 Yıl Marka Tescil
 • 1 Yıl Com.tr Alan AdıTrafik
 • 48 Saat Online Sorgulamalarda
 • -
 • -
 • -
 • -

Marka Tescil + Mail

1150 TL

Yıllık

Satın Al
 • 10 Yıl Marka Tescil
 • 1 Yıl Com.tr Alan AdıTrafik
 • 48 Saat Online Sorgulamalarda
 • 1 Yıl Mail Hosting
 • 1 Yıl 1 Gb Hosting
 • -
 • -

Marka Tescil + Web Sitesi

2500 TL

Yıllık

Satın Al
 • 10 Yıl Marka Tescil
 • 1 Yıl Com.tr Alan AdıTrafik
 • 48 Saat Online Sorgulamalarda
 • 1 Yıl Kurumsal Web Sitesi
 • 1 Yıl Ssl Sertifikası
 • 1000 Sms Marka Adından
 • Sınırsız Mail

Marka Tescil + E Ticaret

2500 TL

Yıllık

Satın Al
 • 10 Yıl Marka Tescil
 • 1 Yıl Com.tr Alan AdıTrafik
 • 48 Saat Online Sorgulamalarda
 • 1 Yıl E Ticaret Sitesi
 • 1 Yıl Ssl Sertifikası
 • 1000 Sms Marka Adından
 • Sınırsız Mail

Temel yazılım, tüm bayi planlarıyla birlikte Standart olarak dahildir

Üçüncü taraf bayi yönetim yazılımının pazar lideri güç üçlüsünü standart olarak sunuyoruz

cPanel

Hosting Hesap Kontrol Paneli

CPanel nedir?

cPanel, bir web sitesini barındırma sürecini basitleştirmek için tasarlanmış bir grafik arayüz ve otomasyon araçları sağlayan kontrol panelini barındırıyor. cPanel, yöneticileri, bayileri ve son kullanıcı web sitesi sahipleri için bir web tarayıcısı aracılığıyla web sitelerini ve sunucu yönetimlerini kontrol etme imkânı sağlayan 3 katmanlı bir yapı kullanmaktadır.

Web Host Yöneticisi

Bayi / Sunucu Kontrol Paneli

Web Host Yöneticisi Nedir?

Web Host Yöneticisi cPanel'in arka ucuna yönetici erişimi sağlayan bir programdır. WHM, birkaç çok popüler ve kaynak yoğun siteyi veya çok sayıda siteyi yönetirken daha fazla kontrol ve esneklik sağlar. Barındırma hizmetlerini başkalarına satma imkanı veren WHM, size birden fazla cPanel yaratma ve yönetme seçeneği de sunar.

WHMCS

Otomasyon ve Fatura Yazılımları

What is WHMCS Nedir??

WHMCS, çevrimiçi işletmeler için bir all-in-one istemci yönetimi, faturalandırma ve destek çözümüdür. İlk müşteri kayıt ve siparişinden, fatura ve faturalandırmaya kadar, bir işletmenin tüm yönlerini organize etmeye ve otomatikleştirmeye yardımcı olan WHMCS, yerleşik yardım masası aracılığıyla desteklemek için sizi kontrol altına alan güvenli, genişletilebilir ve ölçeklenebilir bir çözümdür.

Bayi barındırma için HOSTİNGAL TÜRKİYE yi kullanmanın en önemli nedenleri

Hızlı

Tüm sunucularımız bağımsız uptime kontrol merkezi hyperspin tarafından izlenmektedir. Ortalama uptime süremiz %99.989 dur.

Uygun Fiyat

İhtiyacınız olan hizmeti, en uygun fiyat ve en iyi kaliteyle sizlere sunuyoruz.

Üstün Performans

üçlü ve gelişmiş bir altyapı için en iyi donanımlara ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.

7/24 Ücretsiz Destek

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Keşfedin Sınırsız Kazanç Potansiyeli satma

Müşteri tabanınızı büyüdükçe bayi ile ne kadar para kazanılabileceğini görün

Sabit İp Adet Aylık Altı Aylık Yıllık
1 19.99 TL 119.94 TL 239.88 tl
2 38,50 TL 231,00 TL 462.00
3 54.00 Tl 324.00 Tl 648.00
4 68.00 TL 408.00 TL 816.00 TL
5 75.00 TL 450.00 TL 900.00 TL

Bayi barındırma, mevcut işletmelere Değer Katabilir

Bayi barındırma mevcut işyerleri tarafından mevcut tekliflerine değer katmak için kullanılabilir

Web Tasarımcıları

Bayi barındırma, web tasarım müşterileri için değer katmanın harika bir yoludur.

Tasarımın, etki alanının ve barındırmanın komple hizmetini sunmanıza izin verir; bu da müşterilerinizin ihtiyaç duydukları her şeyi sizin yerinize almalarını sağlar.

Yazılım Sağlayıcıları

Barındırılan yazılım gittikçe popüler bir dağıtım modeli haline geliyor.

Bayi barındırma, yazılımınızı satmanıza ve müşterileriniz için otomatik olarak barındırma hesapları oluşturabilmenize olanak tanır, böylece başka bir yere ev sahipliği yapmak zorunda kalmazlar.

organizasyonlar

Kurumlar ve işletmeler, bayi hosting ile çalışanlarına değer katabilir.

Her bir hosting hesabı personeli, çeşitli dijital verileri depolamak, web siteleri oluşturmak ve kurumsal organizasyonel e-posta adresleri aracılığıyla iletişim kurmak için gerekli olan yeteneğidir.

Neden web barındırma çözümleri konusunda sektörün önde gelen sağlayıcısı olduğumuzu öğrenin.

Web sitesi barındırma sağlayan 18 yılı aşkın tecrübesi ile, web hosting işinde liderlik bir üne kavuşmuş bulunuyoruz.

Sahip Olunan Veri Merkezi

Kendi yerinde veri merkezimize sahibiz ve kendi ekipmanımızın hepsine sahibiz. Bu, bir üçüncü taraf sağlayıcıya güvenmek yerine altyapımızı proaktif olarak yönetebilmemizi ve koruyabilmenizi sağlar.

Mühendisler Yerinde 24/7

Yılın her günü günde 24 saat yerinde teknik mühendisimiz var. Bir sorun ortaya çıkarsa, hangi gün veya saatte olursa olsun, hemen yanıt vermek üzere hazır bulunan bir uzman ekibimiz olduğuna emin olabilirsiniz.

Şirket içi Destek Merkezi

Bize ne zaman ulaşırsanız, ekibimizin bir üyesi ile konuştuğunuzdan emin olabilirsiniz. Özel bir destek merkezine sahip olduğunuzda karşılaşabileceğiniz tüm sorunları hızla çözebiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgili bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

If you can't find the answer to your question or if you would like more information about it, please feel free to contact us at any time and we'll be happy to help you.

Soru Sor
Bayi Hosting, hesap sahibinin üçüncü şahısların websitelerini barındırmak için kendisine tahsis edilmiş sabit disk sürücülerini ve bant genişliklerini kullanabildiği bir web hosting çeşididir. Bayi, hostun hizmetlerini toptan alır ve sonra kar elde edecek şekilde müşterilere satar.
Web Host Manager ya da WHMcPanel, cPanel'in arka plan programına yönetimsel erişime izin veren güçlü bir programdır. Tüm Bayi Hosting Paketleri WHM ile birlikte gelir. WHM ile paketler yaratabilir, bant genişliğini ayırabilirsiniz.
WHMCS, çevrimiçi işletmeler için müşteri yönetimi, faturalandırma & desteğin bir arada bulunduğu bir çözümdür. Kayıttan sona erme aşamasına kadar olan her şeyle ilgilenmesi dolayısıyla WHMCS güçlü bir otomasyon & destek aracıdır.
Tüm Bayi Hosting planları 99.99% lık çalışma süresi garantisi ve özelliği ile limitsiz veritabanları ve eklenti alan adları ile birlikte gelmektedir. Desteğe ihtiyacınız olması durumunda hosting uzmanlarımıza soru sormaktan çekinmeyin.
Hostingal Türkiye'nin Hosting Servisleri, artık altyapı üzerine kurulmuş güçlü sunuculardan oluşan sağlam bir network üzerinde oluşturulmuştur. Hostingal Türkiye'nin sunucuları ABD, Hindistan, İngiltere, Türkiye ve Kıbrıs'da bulunmaktadır. İki birbirinden bağımsız istasyon tarafından beslenmektedir ve 17'den fazla fiber-optik sağlayıcıya bağlıdır. Hosting sunucularımız dünyadaki en artık, bağlı ve güvenli veri merkezinde tutulmaktadır. Artık ve bağımsız tasarım, Veri merkezlerimiz iki ayrı 400 MW istasyon tarafından beslenmektedir. Her alt-istasyon bağımsız santraller tarafından beslenmektedir ve Veri merkezi özel, baştan başa betonarme yeraltı elektriğindan yararlanmaktadır. Yük artışına dayanacak şekilde inşa edilmiş, Veri merkezlerimiz, sıradan hava-soğutmalı sistemlere oranla çok daha az enerji harcarken daha iyi performans sağlayan soğutulmuş su-soğutmalı sistemini kullanmaktadır. Ek olarak; kuru, yangını başlamadan önleyen sistem, aynı anda sudan oluşabilecek zararları önlerken yaşamsal veriler için yangın koruması sağlamaktadır..
Veri merkezlerimiz, network bağlantısı için en verimli ve güvenilir yönlendirme sağlayan yoğun fiber-optik bir alanda yer almaktadır. Sunucularımız, düşük gecikme süresi ve yüksek ağ güvenilirliğini kolaylaştıran çeşitli fiber ulaşım linkleri aracılığı bağlantı gerçekleştirir. Sunucularımız piyasadaki en sıkı ve dirençli güvenlik süreçleri tarafından korunmaktadır. Gelişmiş güvenlik sistemleri, tesislerimizin fiziksel tasarımından başlayarak çoklu erişim kontol-noktalarına ve gece gündüz sürekli tesiste bulunan güvenlik personeline kadar, kritik görev operasyonlarınızı korumak için istihdam edilmiştir.

Copyright © 2003 - 2020 - hostingal-tr.com - All Rights Reserved.

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. aaaa